Rok 2017

Přátelé, kamarádi!

V letošním roce jsme zažívali celkem poklidnou sezónu plnou individuálních, dlouhodobých zahraničních cest, starostí o neustálé kosení trávy na svých zahrádkách, starostí o svůj metabolismus při letním grilování a podobně. Když zbyl čas, sem tam jsme si i zahráli. Ale přiznejme si - letos ho mnoho nebylo.

Jelikož tu máme skoro konec roku a přemýšlíme, jak s několika zbývajícími měsíci naložit, uvědomili jsme si, že stejně rychle jako letošní rok nám ubíhá vlastně celý život. Vzpomněli jsem si, že před pěti lety slavili Karel a čudla své kulaté narozeniny a protože nám došlo, že v našem věku už je velmi rizikové čekat deset let na další kulatiny, chtěli jsme udělat malou párty k půlkulatinám. Jenomže - jak to tak bývá, jeden míní a druzí z kapely to všechno překopou naruby, takže nakonec je tady na světě jeden zkušební country večer , na kterém se chceme s vámi všemi potěšit nejen u naší burizonské muziky, ale i u muziky našich milých hostů a dalších kamarádů, kteří si s námi po skončení oficiální části večera zajamují.

A že se zcela vytratila myšlenka oslavy narozenin? Nevadí..... Třeba vznikne tradice každoročního konání této původně "narozeninové" akce tak dlouho, až se jednoho dne změní v "memoriál". A i když se do té doby se ještě určitě mockrát uvidíme, neváhejte a přijďte raději už teď, jistojistě to bude stát za to :)

Váš BURIZON

31.1.2017 • »