Diskuze

Váš nový vzkaz

Jméno:
Mail:
Váš vzkaz do knihy:
Zapište součet pět a třináct:
Zanechte prázdné:
 

31.01.2018 11:24 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Volba prezidenta je dost dobrej nápad ... :-). Jen si vybrat. Já za sebe dávám každému z Vás 20%. Jinak se snad ani můj jeden skromný hlas nedá spravedlivě rozdělit mezi všechny. A co udělat pět prazidentů ? Aby jste se nehádali ... Čau MH st.

30.01.2018 13:27 | zaslal: Jarda
Pánové, úžasný zážitek z koncertu v Clarionu, těším se na příště. Jarda

16.01.2018 15:27 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat za krásně strávené sobotní narozeninové odpoledne 13.1.2018. Jak mě matka několikrát řekla, byl to její nejhezčí dar k narozenínám snad prý za celý život. A to jí následně v neděli bylo 86. Její oči zalité slzami to jen potvrzovali. Ještě jeednou moc dík. Doufám, že to takto nebylo naposled. Čau MH st.

10.01.2018 8:00 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Chtěl bych Vám všem opožděně popřát do nového roku asi tak sto a více násobně pevné zdraví. Protože pokud toto chybí, nelze tvořit tak krásnou muziku, která ve Vašem podání každého pohladí po srdíčku. A nejen to. Musím se taky omluvit za konverzační webovou prodlevu. Sice pravidelně navštěvuji Vaše stránky kde koukám co je nového a následně i ňáký ten koncert, ale vypadlo mi občas něco napsat. Tak mi to promiňte. Už se na Vás těším a opravdu mám proč ... :-). Tak ať Vám to hraje. Čau MH st.

7.09.2016 12:29 | zaslal: BURIZON
Martine, zdravíme! Děkujeme zase za komplimenty! :) Mohli bychom Tě poprosit, zda bys nemohl poslat své nahrávky z koncertů přímo také naší manažerce Monice, třeba přes úschovnu či tak, která lépe než my bude umět si s videem poradit a případně to nasdílet na náš youtobový kanál? :) Mail na ni je: madlova@starokatolici.cz. Domluv se, prosím, i s ní! Díky, díky moc! A budem se těšit na dalším koncertě! :)

6.09.2016 15:40 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Rád bych Vám zpětně poděkoval za úžasný večer 19.8. letošního roku v Country saloonu V jeteli. Jako vždy perfektní muzika, úsměv a dobrá nalada všech zúčastněných, atd., atd. To bych Vás tady mohl chválit neustále - super. Jen jsem trochu postrádal alespoň malé humorné vsuvky Pavla Zíchy ... :-) Von snad zapomněl fšechny fóry ???. Berte mě s nadhledem. Vše jsem opět poctivě natáčel (na mobil). Pro ilustraci snad dobrý. Toto vystoupení a poslední v jičínské kavárně Don Cortez 12.3. bych rád dal na nosič a předal Čudlovi pro další kapelní distribuci. Kvalita lehce pokulhává, ale třeba se z toho dá něco použít při humorných večerech. Tak se mějte faj a doufám, že se brzy uvidíme. Čau MH st.

8.08.2016 12:07 | zaslal: Jaroslav Gorčík
Vážení páni muzikanti! Děkuju za nádhernej večer v Chlumku 6.8.16.Mám z toho sice "deprese"(příjemný)že pořád nic neumím ale opravdu BRAVO!Smekám..!Jezdím za bráchou do Střelné(Na hampuši)a budu se na Vás těšit kdekoliv a kdykoliv.Ať žijou "Spojený státy severočeský"-ahoj Jarda z Třebíče.

6.05.2016 9:17 | zaslal: BURIZON
Je fakt, že takhle už by si nikdo Turnov s Trutnovem nespletl a minimálně jedni kamarádi, kteří za mnou pravidelně jezdí, by mohli u mne strávit víc času než obvykle. Nějak vždycky odbočí na Trutnov a pak hodiny bloudí..... :) Jinak ještě pořád se snažím naplánovat Ploukonice, ale termín zatím nevím - každopádně nezapomenu a dám vědět. Martin Levsemil

25.04.2016 13:51 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Jsem se krásně v předešlé správě uklepl. Ale zase podpis Martin Halamaurnov je docela hustej ... MH st.

25.04.2016 13:50 | zaslal: Martin Halamaurnov
Ahoj Burizoni. Po níže uvedené odpovědi vše odpuštěno. Je mi jasné, že udržovat webovky v živé podobě není žádná legrace a navíc chodíte všichni do práce. Plně chápu Vaší vytíženost ze zaměstnání a navíc musíte domů taky nosit peníze, a ne "spropitné" z hraní. Znám to. Hudba je poslání kombinovaná s radostí a né práce. Což u Vás doufám platí na 200%. Jinak s videem se stále peru. Nedaří se mi to dostat do nějaké publikovatelné formy. Holt jsem v tomto směru amatér. Ale určitě to klapne. Musím se taky omluvit za toho 16.4. Nevyšel mi čas. Tak příště. Mějte se a brzy na viděnou. Čau MH st.

21.03.2016 14:35 | zaslal: BURIZON
Martine, tak Ti děkujeme za nekončící příliv poklon a komplimentů, na který už opravdu nedokážu neodpovědět. Je fakt, že kdybychom tu neměli Tebe, mohli bychom tuto sekci s přehledem odstranit, nicméně Tě tady máme a tak by to byla škoda. Pokud se video líbí a vypadá to dobře, rádi de podíváme. No, a co se poladění týká, minimálně bych zkusil pozměnit poměr býšky a šířky obrazu tak, aby se na nás dalo koukat před desátou večer a za střízliva :) Ještě jednou díky, zachovejte nám přízeň (16.4. jsme v Semilech) a až bude video k mání, ozvi se :) P.S.: Vím, že ta absence Vánoční písničky Tě rozladila a čekal jsem tu nějakou výtku, ale teď už chceme jaro a zahrajeme Ti ji jindy....

16.03.2016 14:39 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Musím Vám opět vyseknout velkou poklonu za perfektní sobotní vystoupení 12.3. v kavárně Don Cortez - Jičín. Mohu Vám sdělit, že mé celovečerní nahrávaní na malou sportovní kameru dopadlo nad moje očekávání. Samosebou to není profi, ale dokument to bude pěkný. Jen to musím trochu poladit. Samozřejmě to bude u mě k mání. Měj te se a brzy na viděnou. Čau MH st.

1.03.2016 14:04 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Koukám, že dnes 1.3.2016 jsem opět první v letošním roce, kdo se snaží napsat pár řádek. Že bych Vám popřál úspěšný Nový rok ??? Tak jo. Jako by se stalo. Jinak se už těším na 12.3. do jičínské kavárny Don Cortez. Musím se vybavit nějakou lepší technikou a udělat pár pořádných fotek i nahrávek. Snad něco seženu. tak se fšici mějte a 12.3. naviděnou ... :-). Čau MH st.

16.12.2015 11:14 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Málem jsem poslední příspěvek ani nenašel kvůli tomu množství vzkazů ... :-). To jsem opravdu jediný, který Vám píše ??? To je ale pro fšechny Vaše fanoušky, kterých je určitě dost a dost, docela špatná vizitka. Takoví pěkní kluci na úvodní stránce (i v reálu) s dobrou muzikou v zádech a na webu mrtvo. No nic. Vážení. Tak mi dovolte Vám fšem popřát do toho Nového roku 2016 jen to nej jak v muzikantském, tak i osobním životě. Samozřejmě i hezké nadcházející svátky prožité po boku s těmi, které máte rádi. Hudbě zdar přeje Martin Halama st. z Turnova. P.S. Možná jsem Vám mohl popřát později, ale mohl bych zapomenout ... :-). Čau MH st.

23.09.2015 11:34 | zaslal: Martin Halama
Ahoj Burizoni. Tak koukám jaký to je na Vašem chatu, pardon v oddělení diskuze, "fičák". Od března jsem tu jediný píšící fanoušek ??? I tak je to dobře. Doufám, že se Vám všem dobře daří jak zdravotně, tak i hudebně. Můj audio systém ve vozidle skoro nezná nic jiného než libozvučné tóny vyluzované Vaší kapelou. Bez zapnutí to skoro nejede ... :-) . Všechny zdravím z Českého ráje. MH st.

5.07.2015 10:06 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za perfektní odpoledne strávené s Vámi a Vaší muzikou včera odpoledne v kavárně Café kolej v Turnově na oslavách šedesátin mého bratra. Ještě dnes to nechápe ... :-) . Díky.

23.06.2015 15:53 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Vždycky, když vlezu na Vaše stránky, hlasuji že web je skvělý jako celá kapela. Jen ta diskuze ňák vázne. Nebýt v blízkém kontaktu s Vašim "Lvem" saloonu, tak bych dodnes neměl první CD. Tak že teď již mám vše zkompletováno. Od té doby si vaši muziku denně pouštím. Je na tom krásně vidět, jak děláte stále kvalitu a jde to nahoru. Mějte se a přeji nejen hezký den, ale i hodně dobré muziky. MH st.

21.03.2015 17:48 | zaslal: Martin Halama - Turnov
Ahoj Burizoni. Chci Vám poděkovat za včerejší koncert (20.3.2015) v jičínské kavárně Don Cortez. Opět úžasný zážitek jak hudební, tak i lidský. Děkuji !!! Už jsem si zapsal i další termíny Vašich vystoupení v blízkosti Českého ráje. Věřím, že se někde potkáme. Ještě bych měl na Vás prosbu. Bohužel mi chybí Vaše první CD s názvem BURIZON 2001. Je možné ho získat i s Vašimi podpisy ? Mějte se všichni krásně i hudebně a z Turnova zdraví Váš věrný posluchač Martin Halama.

16.03.2015 15:59 | zaslal: Pepa
Hoši, moc hezký koncert ve Vodárně. Jen tak dál.

23.02.2015 15:55 | zaslal: Bobo
Á ....... nějakej hnidopích :-) OK

9.02.2015 9:04 | zaslal: HBzCB
Ahoj zkuste napsat ve svých odkazech na Banjo Jamboréé "v Čáslavi" s měkkým "i" na konci. Bude to vypadat lépe :-)

13.01.2015 8:42 | zaslal: Martin
Další akce: 20.3. Kavárna "Don Cortez" Jičín 4.7. Ploukonice "V Jeteli" host Sunny Side